TRENERZY

Trenerzy Akademii PTW to doświadczeni fachowcy cieszący się estymą i rewerencją w świecie pro wrestlingu, zawodnicy którzy zdobywali doświadczenie na polskich i zagranicznych ringach i mają zaplecze dydaktyczne, pedagogiczne i merytoryczne. By stać się najlepszym musisz uczyć się od najlepszych!

ATI 4 kwadrat 2
NANO LOPEZ
TRENER
NANO LOPEZ

Najlepszy hiszpański wrestler... W Polsce. Świeży powiew latynoskiej energii, człowiek, który poświęca wrestlingowi cały swój czas. Niezliczone godziny indywidualnych sesji z zawodnikami i zawodniczkami z WWE NXT UK (m.in. Sid Scala, Jinny, A-Kid, Nina Samuels) czy legendami sceny niezależnej jak Sinn Bodhi/Kizarny lub Mike Bailey sprawiają, że Lopez to niezwykle eklektyczna mieszanka wybuchowa i uniwersalny trener.

JOE PROF 2
JOE E. LEGEND
TRENER
JOE E. LEGEND

Ponad 30 lat doświadczenia, ponad 80 pasów mistrzowskich na koncie (poza wrestlingowymi choćby 4 czarne pasy w Karate i Kung Fu), w wrestlingowym CV WWE, TNA i cały świat zjeżdżony wzdłuż i wszerz. Dołożył cegiełkę do treningu takich zawodników jak Edge, Christian, Alex Shelley, Chris Sabin, Petey Williams i takich zawodniczek jak Trish Stratus, Gail Kim czy Traci Brooks. Legenda to nie tylko jego pseudonim - to po prostu fakt!

PAWEŁ PROF
GRACJAN KORPO
TRENER
GRACJAN KORPO

Jeden z najpopularniejszych zawodników wagi ciężkiej i jedna z najbardziej charakterystycznych postaci kojarzonych z polskim pro wrestlingiem. Poza wybrykami w ringu (i w biurze) Gracjan Korpo to purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu i człowiek, który ceni sobie stosowną etykę pracy i dyscyplinę. Swego czasu został wybrany w głosowaniu fanów Mówcą Roku, ale równie skuteczny w zamienianiu słów w czyny.

miniaturka - JONNY
JONNY STORM
TRENER
JONNY STORM

Jeden z najlepszych high flyerów na świecie nazywany przez wielu Cudownym Dzieckiem, czy europejskim Reyem Mysterio. Znany i szanowany na całym świecie, weteran takich federacji jak TNA, ROH, PWG, CZW, od ponad 25 lat zdobywa tytuły wszędzie gdzie się pojawia. Wiek w żaden sposób nie spowolnił Wonderkida, który nadal lata jak za najlepszych lat - i zaprasza Ciebie, drogi adepcie, do wspólnego lotu!

ARKADIUSZ PAN PAWŁOWSKI

Założyciel Prime Time Wrestling, pionier polskiego pro wrestlingu, trener ds. kreatywnych i człowiek który żyje i oddycha tą dyscypliną. Fan wrestlingu od 26 lat, od 12 lat w tym biznesie. Wizjoner z milionem pomysłów na minutę, poza wrestlingiem artysta sceniczny, komik, improwizator i konferansjer. Wszystkie wymienione dziedziny składają się na jego espertyzę w kontekście tworzenia postaci, psychologii ringowej i aspektów kreatywnych. Trenerzy ringowi zadbają o to, żebyście zostali wrestlerami. Arek i spółka zadbają o to, żebyście zostali gwiazdami.

MARCIN PROF
MARCIN
RZEŹNICZEK
TRENER
MARCIN RZEŹNICZEK

Założyciel Prime Time Wrestling, producent, reżyser, ekspert od tematów wizualno-multimedialnych. Człowiek, który stoi za sukcesem wielu Twoich ulubionych projektów - a nawet o tym nie wiesz! Dla Marcina zawsze najważniejszy jest obrazek i właśnie tego się od niego nauczysz - świadomości, pracy z kamerą i tajników pracy produkcyjnej nad wydarzeniem na żywo.

ZAŚLEPKA
MATEUSZ GRABOWSKI
TRENER
MATEUSZ GRABOWSKI

Warsztat aktorski jest w świecie pro wrestlingu jednym z najważniejszych elementów. Widzowie chcą oglądać interesujące, złożone postacie w epickich konfliktach. Mateo Grabowski jako dyplomowany aktor wie którą strunę wybrać, by dźwięk był najczystszy i tego też Cię nauczy. Mowa ciała, dykcja, pewność siebie, wczucie się w postać, sztuka improwizacji - to tylko nieliczne aspekty aktorskiego rzemiosła których będziecie się uczyć na regularnych spotkaniach z aktorem.

Poza regularnymi treningami z ww. specjalistami nasi adepci i zawodnicy regularnie uczą się od zagranicznych gwiazd w ramach seminariów. Jak dotąd odwiedzili nas między innymi: Santino, Nick Aldis, Chris Adonis, Marty Scurll, Axel Tischer, John „Bad Bones” Klinger, Joe Hendry, Tristan Archer. Dodatkowo miał miejsce trening akrobatyki z Rafałem „Tito” Krylą. Kolejne seminaria specjalne wkrótce!