KURS LETNI

IMG_2927

Już w lipcu po raz kolejny spotkamy się na Kursie Letnim PTW! Przed nami tydzień intensywnych treningów, który jest idealną okazją, by rozpocząć swoją przygodę z pro wrestlingiem!


Na czele kadry trenerskiej stanie niesamowity gość z zagranicy — Peter Tihanyi! Węgier jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk na europejskiej scenie wrestlingu i nie możemy doczekać się, aż on i nasz stały skład trenerski, pomogą Wam postawić pierwsze kroki w ringu PTW!

Kurs Letni to również świetna okazja dla bardziej doświadczonych zawodników, dla których to jeden z najintensywniejszych okresów w roku. Codziennie treningi pomogą podnieść swoje umiejętności i absolutnie każdy zakończy ten tydzień, będąc lepszym wrestlerem, niż tydzień wcześniej.

Ponadto cały kurs zakończy się galą PTW Underground 16! Będzie to idealne zwieńczenie dni wypełnionych po brzegi wrestlingiem, bo jak lepiej zakończyć taki tydzień, jak nie pełnoprawnym, pełnym emocji show!

Na dowód tego, że kurs letni może być rozpoczęciem pięknej przygody z ringiem, możemy przywołać przykłady takich ludzi, jak Samson, Puncher czy pierwszy absolwent akademii wrestlingu PTW — Taras. Między innymi właśnie oni pierwszą styczność z wrestlingiem mieli w ringu Prime Time Wrestling, a obecnie pojawiają się regularnie na Undergroundach i dużych galach kradnąc za każdym razem show!

Argumentów za tym, by w dniach 24-30 lipca poświęcić swój czas wrestlingowi i wziąć udział w Krusie Letnim PTW jest jeszcze więcej, ale najlepiej będzie, jak sami przekonacie się o wszystkim na własnej skórze! A kto wie, może i TY niedługo będziesz podbijał ringi w Polsce oraz poza granicami naszego kraju!


Wystarczy zrobić ten pierwszy krok…