AKADEMIA PTW

DOŁĄCZ DO NASZEJ AKADEMII

NAUCZYMY CIĘ M.IN.:

PRACY W RINGU WRESTLINGOWYM

Od absolutnych podstaw po zaawansowane manewry i kombinacje.

PSYCHOLOGII RINGOWEJ

Byś rozumiał/a co wynika z czego i co wywołuje reakcje.

WARSZTATU AKTORSKIEGO

By widzowie uwierzyli w Twoją postać i chcieli ją oglądać.

Treningi wrestlingu w Akademii PTW są podzielone na dwie grupy - podstawową i zaawansowaną i odbywają się co tydzień w weekend w wymiarze 15 godzin w ramach których adepci i zawodnicy uczą się akcji w ringu, psychologii ringowej, umiejętności prezentacyjnych, a także biorą udział w meczach treningowych!

Ringowe treningi w grupie podstawowej służą wypracowaniu fundamentalnych umiejętności niezbędnych do pracy w ringu takich jak bezpieczne upadki czy odbijanie od lin, adepci poznają podstawowe techniki wrestlingowe, pracują nad kondycją, koordynacją ruchową i innymi elementami, które pozwolą im czuć się komfortowo w ringu z każdym przeciwnikiem. W ramach prezentacyjnych treningów grupy podstawowej adepci będą mieli okazję poznać tajniki rządzące biznesem wrestlingowym, etykietę zachowania w specyficznym otoczeniu jakim jest pro wrestling, skupić się na psychologii ringowej, dowiedzieć dlaczego nie jest ważne to co robi się w ringu, ale dlaczego się to robi, a także wyjść przed kamerę i pracować nad umiejętnościami krasomówczymi, warsztatem aktorskim i tworzeniem barwnej, charyzmatycznej postaci.

Grupa zaawansowana w ringu podkręca tempo i w ramach bardzo intensywnego treningu szlifują umiejętności ringowe, adepci, a często też już zawodnicy, wypracowują swój nietuzinkowy, unikalny styl walki, arsenał ciosów i technik charakterystycznych dla siebie, wyróżniający ich z tłumu. To czas na uczenie się zaawansowanych manewrów, skomplikowanych kombinacji, interakcji z publicznością i sprawianie, by to co wygląda dobrze zaczęło wyglądać genialnie. To też czas i miejsce na przygotowywanie się pod konkretnych przeciwników, rodzaje walk i scenariusze. Treningi prezentacyjne dla grupy zaawansowanej to dopieszczanie swojej postaci, praca nad niuansami dotyczącymi warsztatu scenicznego, tape study (analizowanie meczów wrestlingowych w celu głębszego zrozumienia istoty pro wrestlingu), proma wieloosobowe i w końcu mecze treningowe, które są ostatnim przystankiem przed oficjalnym debiutem w ringu PTW!

Wymienione elementy to oczywiście aspekty, które czekają na adeptów chcących zostać zawodnikami - jeśli przychodzisz do nas z myślą o innej roli, trening będzie dostosowany pod Twoje potrzeby by jak najlepiej przygotować Cię do pracy w ringu czy poza nim!

TRENUJ Z NAJLEPSZYMI!

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, które mogły się urodzić w Twojej głowie.

Treningi mają miejsce w ośrodku szkoleniowym PTW zlokalizowanym w Chorzowie na ulicy Targowej 7F w KAŻDY weekend w wymiarze ok. 15 godzin tygodniowo (sobota 10-18, niedziela 9-15 lub 16). Regularnie organizujemy też specjalne gościnne treningi z gwiazdami pro wrestlingu z całego świata, oraz intensywne kursy w czasie wakacji, długich weekendów, etc. Niedługo rozpoczną się też treningi w tygodniu – więcej informacji wkrótce.

Każdy! Treningi są otwarte i mogą brać w nich udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Jeśli masz pomiędzy 16-18 lat też możesz trenować – potrzebujesz jedynie pisemnej zgody rodziców. Dla młodszych zainteresowanych wejściem w świat pro wrestlingu też coś szykujemy, więc bądźcie czujni! Chcesz być częścią PTW ale ringowe podboje nie są dla Ciebie? Nie ma problemu! Wykwalifikowana kadra trenerska przygotuje Cię do dowolnej roli ringowej i pozaringowej. Trenując w PTW możesz zostać: zawodnikiem/zawodniczką, sędzią, menedżerem, konferansjerem, reporterem, komentatorem i więcej!

– Strój sportowy (nie za luźny)
– Buty (najlepiej zasłaniające i ochraniające kostki)
– Woda (by się nie odwodnić)
– Dobry humor i otwartą głowę!
 
Opcjonalnie – ochraniacze na kolana i łokcie (podziękują Wam za parę lat) 🙂
 
 
W ramach partnerstwa z Silesia Apartments, fantastycznymi apartamentami w Katowicach mamy dla naszych adeptów specjalną ofertę. Po intensywnych treningach możesz odpocząć w apartamencie o wysokim standardzie i z wszystkimi wygodami w cenie jedynie 70 zł za noc, zamiast zwyczajowej, kilkukrotnie wyższej ceny. Najwygodniejsze łóżka, wyposażona kuchnia, elegancka łazienka – nocleg marzeń! Federacja pomaga w załatwieniu formalności, więc zgłaszasz swoją chęć wykupienia noclegu i przyjeżdżasz na gotowe.

Cena miesięcznego abonamentu to 200 złotych netto. W jego ramach możecie wziąć udział w KAŻDYM treningu poza tymi z zagranicznymi gwiazdami, które są płatne dodatkowo w kwocie 100 zł.

PIERWSZY WEEKEND TRENINGOWY ZAWSZE ZA DARMO!

Na pewno tak z milion rzeczy, ale to już na treningu, na który z tego miejsca serdecznie Cię zapraszamy. Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz – jeśli kochasz wrestling i chcesz być częścią tego świata to Prime Time Wrestling jest najlepszym wyborem!

Ale jeśli tak serio serio nie możesz się doczekać – możesz zadać nam pytanie drogą mailową w zakładce KONTAKT!

KINGUIN PTW LOGO
2022 | All Rights Reserved