AKADEMIA PTW

DOŁĄCZ DO NASZEJ AKADEMII

NAUCZYMY CIĘ M.IN.:

PRACY W RINGU WRESTLINGOWYM

Od absolutnych podstaw po zaawansowane manewry i kombinacje.

PSYCHOLOGII RINGOWEJ

Byś rozumiał/a co wynika z czego i co wywołuje reakcje.

WARSZTATU AKTORSKIEGO

By widzowie uwierzyli w Twoją postać i chcieli ją oglądać.

Treningi wrestlingu w Akademii PTW są podzielone na dwie grupy - podstawową i zaawansowaną i odbywają się w każdy weekend (z wyłączeniem pierwszego weekendu w miesiącu, który jest dla zawodników i adeptów czasem na regenerację po gali Underground) w wymiarze około 15 godzin w ramach których adepci i zawodnicy uczą się akcji w ringu, psychologii ringowej, umiejętności prezentacyjnych, a także biorą udział w meczach treningowych!

Ringowe treningi w grupie podstawowej służą wypracowaniu fundamentalnych umiejętności niezbędnych do pracy w ringu takich jak bezpieczne upadki czy odbijanie od lin, adepci poznają podstawowe techniki wrestlingowe, pracują nad kondycją, koordynacją ruchową i innymi elementami, które pozwolą im czuć się komfortowo w ringu z każdym przeciwnikiem. W ramach prezentacyjnych treningów grupy podstawowej adepci będą mieli okazję poznać tajniki rządzące biznesem wrestlingowym, etykietę zachowania w specyficznym otoczeniu jakim jest pro wrestling, skupić się na psychologii ringowej, dowiedzieć dlaczego nie jest ważne to co robi się w ringu, ale dlaczego się to robi, a także wyjść przed kamerę i pracować nad umiejętnościami krasomówczymi, warsztatem aktorskim i tworzeniem barwnej, charyzmatycznej postaci.

Grupa zaawansowana w ringu podkręca tempo i w ramach bardzo intensywnego treningu szlifują umiejętności ringowe, adepci, a często też już zawodnicy, wypracowują swój nietuzinkowy, unikalny styl walki, arsenał ciosów i technik charakterystycznych dla siebie, wyróżniający ich z tłumu. To czas na uczenie się zaawansowanych manewrów, skomplikowanych kombinacji, interakcji z publicznością i sprawianie, by to co wygląda dobrze zaczęło wyglądać genialnie. To też czas i miejsce na przygotowywanie się pod konkretnych przeciwników, rodzaje walk i scenariusze. Treningi prezentacyjne dla grupy zaawansowanej to dopieszczanie swojej postaci, praca nad niuansami dotyczącymi warsztatu scenicznego, tape study (analizowanie meczów wrestlingowych w celu głębszego zrozumienia istoty pro wrestlingu), proma wieloosobowe i w końcu mecze treningowe, które są ostatnim przystankiem przed oficjalnym debiutem w ringu PTW!

Wymienione elementy to oczywiście aspekty, które czekają na adeptów chcących zostać zawodnikami - jeśli przychodzisz do nas z myślą o innej roli, trening będzie dostosowany pod Twoje potrzeby by jak najlepiej przygotować Cię do pracy w ringu czy poza nim!

TRENUJ Z NAJLEPSZYMI!

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, które mogły się urodzić w Twojej głowie.

Treningi mają miejsce w ośrodku szkoleniowym PTW zlokalizowanym w Chorzowie na ulicy Targowej 7F w weekendy w wymiarze ok. 15 godzin tygodniowo (sobota 10-18, niedziela 9-15 lub 16). Regularnie organizujemy też specjalne gościnne treningi z gwiazdami pro wrestlingu z całego świata, oraz intensywne kursy w czasie wakacji, długich weekendów, etc.

Każdy! Treningi są otwarte i mogą brać w nich udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Jeśli masz pomiędzy 16-18 lat też możesz trenować – potrzebujesz jedynie pisemnej zgody rodziców. Chcesz być częścią PTW ale ringowe podboje nie są dla Ciebie? Nie ma problemu! Wykwalifikowana kadra trenerska przygotuje Cię do dowolnej roli ringowej i pozaringowej. Trenując w PTW możesz zostać: zawodnikiem/zawodniczką, sędzią, menedżerem, konferansjerem, reporterem, komentatorem i więcej!

– Strój sportowy (nie za luźny)
– Buty (najlepiej zasłaniające i ochraniające kostki)
– Ochraniacze na kolana (opcjonalnie też na łokcie, podziękują Wam za parę lat!)
– Woda (by się nie odwodnić)
– Dobry humor, pozytywne nastawienie i otwartą głowę!

Cena miesięcznego abonamentu to 200 złotych netto. W jego ramach możecie wziąć udział w KAŻDYM treningu!

PIERWSZY WEEKEND TRENINGOWY ZAWSZE ZA DARMO!

Na pewno tak z milion rzeczy, ale to już na treningu, na który z tego miejsca serdecznie Cię zapraszamy. Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz – jeśli kochasz wrestling i chcesz być częścią tego świata to Prime Time Wrestling jest najlepszym wyborem!

Ale jeśli tak serio serio nie możesz się doczekać – możesz zadać nam pytanie drogą mailową w zakładce KONTAKT!